Kdo jsme

Specialista na produktivní obrábění kovových materiálů.

O kvalitě

Historie

Společnost vznikla vyčleněním obrobny Kovárny CV Machining s.r.o. Nová historie firmy započala po jejím osamostatnění v r. 2018.

Produkt / Služba

Poskytujeme komplexní řešení zákazníkům v oblasti obrábění. Jsme odborníci na obrábění výkovků malých i velkých sérií.

Mise

Společnost oddaná myšlenkám zlepšování kvality života prostřednictvím evoluce techniky.

Vize

High tech společnost v oboru obrábění kovových materiálů.

Naše hodnoty

Týmovost

Vzájemná spolupráce je součástí naší firemní kultury

Rozvoj

Sledujeme trendy, neustálé zlepšujeme naše služby, zvyšujeme své znalosti

Spolehlivost

Jsme rovnocenným partnerem našich zákazníků i dodavatelů

Proč pracujete ve CV Machining s.r.o.?

Když jsem se rozhodoval proč jít pracovat pro CV Machining s.r.o., nejzásadněji mé rozhodnutí ovlivnila velmi krátká prohlídka provozu. Během těchto asi pěti minut jsem vycítil potenciál technologických možností provozu a pochopil, že se firma nebojí investovat do moderních technologií a automatizace. Za dobu co zde pracuji, jsme realizovali mnoho projektů − od těch menších až po automatizaci celých výrobních linek. Nyní jsou za námi snad poslední přípravy pro transformaci na Industry 4.0, u které nechci chybět.

Petr Janáč

Vedoucí technologie obrábění

Pre prácu vo CV Machining s.r.o. som sa rozhodol pretože som potreboval prax po škole. Aj keď som zamestnaný krátko, rýchlo som sa zaradil medzi kolegov, ktorí tvoria super tým. Výhodou boli zamestnanecké benefity a rovnako ústretové vedenie, keď som sa rozhodol pokračovať v štúdiu ďalej.

Matej Kubaloš

Obsluha CNC

Celou svou profesní kariéru se pohybuji ve výrobním průmyslu. Pracuji ve firmě CV Machining s.r.o., protože se jedná o firmu se zájmem na zavádění nových způsobů výroby, tzn. spojení CNC obrábění s využitím automatizace a robotiky. Toto spojení se projevuje ve firmě CV Machining s.r.o. i v lidské sféře díky prolínání více technických i netechnických profesí do jednoho celku, který dosáhne týmově vytyčeného cíle. To je hlavní naplňující faktor mé práce ve CV Machining s.r.o..

Martin Kulenda

Vedoucí TPV

STAŇTE SE SOUČÁSTÍ TÝMU

„Největší hodnotou společnosti jsou zaměstnanci. Trvale pečujeme o jejich osobní rozvoj a motivaci, vytváříme jim dobré pracovní podmínky a pracovní prostředí. Jen díky týmové spolupráci dosahujeme ve svých výkonech mimořádných výsledků“.

Opíráme se o tyto hodnoty:

  • Jdeme za společným cílem
  • Podporujeme profesní rozvoj zaměstnanců
  • Odměňujeme úspěch a oceňujeme vnitřní motivaci a snahu
  • Klademe důraz na zdraví zaměstnanců
  • Tvoříme sociální program podporující firemní kulturu i mezilidské vztahy
  • Dobré vztahy se zaměstnanci budujeme otevřenou komunikací a pravdivým informováním o výsledcích společnosti
  • Úzce spolupracujeme s SŠ a VŠ

Přidejte
se k nám!

Podívejte se, jaké volné pracovní pozice u nás zrovna nabízíme. Pokud Vás baví práce ve strojírenství, nebo se chcete něco nového naučit, neváhejte nás kontaktovat.

Volná místa

OBSLUHA CNC (m/ž)

Hledáte novou pracovní příležitost? Baví Vás práce ve strojírenství? Chcete být součástí střední strojírenské firmy s týmovým duchem? Nevadí Vám pracovat ve vícesměnném provozu? Neváhejte se ozvat! Nabízíme zaškolení a nástupní bonus 10 tis Kč!

Více informací

Spolupracujeme s